DIARY

Něco po dlouhé době.

18. prosince 2013 v 13:59
Ahoj všichni:).
Pochybuju, že si tento článek někdo přečte, protože moje aktivita na tomto blogu byla asi rok naprosto nulová:D. Nebudu nic slibovat, jako že se sem zase vrátím a budu aktivní... Ale třeba časem přidám nějaký článek, když se budu nudit.
Jinak jsem si četla nějaké moje starší články.. Like seriously? Bože. Nechápu, jak jsem něco takovýho vůbec mohla zveřejnit:D. Ale tak co, byla jsem malá pipka:D. Aspoň se máte u čeho bavit, ňo:).
Já dneska nebyla naštěstí ve škole, protože znáte to.. Poslední týden, vánoční aktivity, různý sportovní hry, chození někam do prdele se školou na nějaký posraný akce, kde stejně všichni spí...
A teď už asi půjdu, chtěla jsem akorát něco po roce napsat a doufejme, že ještě něco přidám:) A mohla bych vymyslet nějakou lepší přezdívku, protože "Gigi".. To nepřipadá v úvahu. Mějte se krásně, papapa:)

Zase škola! -.- SHIT.

26. listopadu 2012 v 7:23 | Gigi^^
Aaaachjo, zase pondělí a do školy -.- Za 5 minut musím vyjít, protože mě jede autobus, takže bych to měla napsat nějak rychle... Jak jste si užili víkend ? Včera jsem byla v Olympii... No... Samozřejmě, že jsem si řekla, že už budu šetřit... Potom sem uviděla takový dvě dokonalý trička a svetry v New Yorkeru... A utratila jsem pááár peněz:D. No, nevadí... Od teď už fakt začínám šetřit! (Se stovkou v peněžence). No nic - závidím všem slovákům, co dneska (celý týden !!! -.-) mají volno. Proč my taky nemáme volno, sakra?! Ale už budou konečně prázdniny a Vánoce.. Jediný pozitivní:D Ještě těch pár dní přežít a máme to tady:) No, tak si to ve škole užijte, vy co nejdete do školy - nejradši bych vás zabila, ne to samozřejmě ne.
Mějte se krásně, papapa.

Dobrý večer , přátelé

24. listopadu 2012 v 23:27 | Gigi^^
Pochybuju, že teď si to tady někdo přečte, protože to začínám psát ve 23:11 a dopíšu to tak o půl druhé ráno, takže nevím, nevím:D. V pátek jsem psala článek, byl na mě celkem dooost dlouhej, ale asi u šedesátýho řádků mě to přestalo bavit a dala jsem ho do rozepsaných. A protože to bylo o pátku, tak je mi ten článek už k úplnýmu hovnu, takže ho už přidávat ani nebudu (nebo bych mohla někdy v budoucnu, muhahah). Ne dobře. Dneska jsem měla oslavu mých narozek, muhah. Dostala jsem penízky ^__^, tunu oblečení... Voňavky, náušnice, doplňky a tak... Spokojená jsem moc! Dneska nemám náladu psát nějakej dlouhej článek, takže vám sem hodím písničku, kterou právě teď poslouchám, a rozloučím se s vámi.
ektor , ddddj wich = nejlepší kombinace , bitcheeeeees.

Konec světa ! - všichni víme, že samozřejmě "nastane"

22. listopadu 2012 v 15:41 | Gigi^^
Sakra, já včera zapomněla napsat článek ! - včera to byl přesně měsíc od toho, co by měl být konec světa ! -.-

Dobře. Můj názor na to, že se stane konec světa? Haaah, naprostá píčov*ina. (Omlouvám se za ten výraz.) Konec světa podle mě bude, až řeknu že miluju fyziku, což se nestane nikdy. Takže - jak vy všichni říkáte, že se stane konec světa, tak, že do nás narazí něco velkýho - uvědomte si to asi nějak takhle: Pokud by do nás mělo narazit něco velkýho, už dávno by jsme to viděli, hodně dávno. A pokud by se nějakým zázrakem stalo, že to těleso (teď si budu hrát na chytrou holku a budu vám to takhle hezky popisovat) bude neviditelný, uvidíme to na jiné planetě za úplňku (aspoň tak to bylo v jedno videu od vědců z Nasa...) Nebo nějak tak podobně:D

Tumblr_md4x9s58vj1rqtn0fo1_500_large
Snažila jsem se vybrat nějakej obrázek aspoň trošku k tématu,
že ten konec světa se fakt stane, ne, nestane!

" To , co potřebuji... " ← název téma týdne,ano.

21. listopadu 2012 v 17:05 | Gigi^^
"Možná bychom to měli tím časem nechat odejít, když není cesty jak tu propast mezi náma obejít."
Posloucháte tady někdo Raega? Jestli jo, tak asi víte, že je to z jeho nové písničky "Jediný co mám". Jestli ne, tak si ju poslechněte, je fakt pecková, poslouchám ji pořád dokola.
Jinak bych asi měla mít vysvětlení pro název článku, že? "To co potřebuji..." - hned jak jsem si všimla názvu téma týdne, tak jsem neváhala napsat název článku. Samozřejmě, že to do téma týdne řadit nebudu, protože to s tématem týdne nemá ani trošku nic společnýho, ale do nadpisu se hodí. "To co potřebuji"... co potřebuji právě teď? Postel, kapesníky, vyčistit si nějak hlavu, zapomenout na minulost. Dneska mám opět náladu možná tak na to, jít si stoupnout na koleje a tiše doufat, že akorát pojede vlak. Jinak možná téma týdne napíšu, ale nejspíš to bude zase něco inteligentního, co vymyslel můj inteligentní mozek.

No nic. Dneska nemám co dělat, strašně se nudím, protože jsem nešla na trenál toho kluka, protože nikdo nemohl (SHIT!). Takže konečně dneska předělám ten seznam affs a potom se vám ozvu ;).
suck my duck,haah:*

Holaaa,holaaa,amigooos!

18. listopadu 2012 v 19:16 | Gigi^^
Alohaaa, áno, přemýšlela jsem - dobře, dobře. Já a přemýšlet je celkem dost nemožný, ale tak co, že ? Prostě jsem přemýšlela. Když už jsem se rozhodla, že každý den, nebo obden budu přidávat články, tak si konečně udělám pořádek a čas na moje affs. Takže si některé vymažu, některé přijmu a některé ostatní najdu.
Jinak jak se máte vy ? Byli jste už někdo na novým Twilightu ? Já jsem byla domluvená na dnešek s kámoškou, ale nakonec nemohla.. Takže jsem jela možná tak do Tesca a jinak jsem šla s jinou kamarádkou ven. :D
Zítra je zase škola, taky vás to tak neskutečně sere ?
Jinak... Se prosím podívejte na

TENTO BLOG


Je mých kamarádek a založili si ho dneska. No - tento blog zrovna asi neslouží moc dobře jako reklama, protože sem skoro nikdo nechodí, ale i tak - doufám, že se tam podíváte. Á, právě sem snědla 5kg Nutellu po třech měsícech, hezké to:D:D no, mějte se fanfárově, čuský fuský.

Ááááách. England♥ Konečně se tam podívám

Ááááá, to je na hovno den -.-

16. listopadu 2012 v 19:30 | Gigi^^
Taky máte někdy takovej ten pocit, že na vás nikomu nezáleží, že vás nikdo nemá rád, že jste totálně v pi*i ? Ano ? Potlééésk, mě se to děje zrovna dneska. Dneska, no.. Abych byla upřímná, poslední dobou se mi to děje pořád.. Prostě.. Mám občas takovej pocit, že kdybych zmizela, tak by to bylo každýmu ukradený . Ale víte,kdo mě z toho vždycky pomůže dostat ? Kdo my vždycky dokáže zvednout náladu, tak, abych si aspoň trošičku myslela, že na mě někomu záleží ? Můj pejsek , áno můj pejsek , a moje kamarádky . Musím zmínit - neexistuje den, kdy bych se se svýma kamarádka nezasmála . NEEXISTUJE ! ;) Upřímně.. S nima to ani nejde. Jsou to ty nejblbější, nejulítlejší, nejnadrženější, nejsrandovější, noo.. prostě nejlepší holky na celým světě, a pokud se do nich někdo vůbec pokusí valit, je mrtvej, to si pište:)
____________________________________

Ale ! Teď to lepší, lepší, lepší, lepší ! Líbím se tomu klukovi, kterej se líbí mě.. Dobře, dobře.. On mě chce taky, možná ještě víc než já jeho, což už je doopravdy co říct, prostě sme fakt úžasní.. (dalo by se říct už ají něco víc jako kámoši), ale on nemá čas na chození.. Hraje totiž fotbal, každý den má trenály, hraje za několik týmů.. Prostě (aaaa, je strašně dobrej!:3) totálně na hovno. Tak mi držte palce, třeba se mi zadaří. No niiic, doufám, že se máte taky tak na hovno, teda to néé, tak se doufám nemáte.. Tak napůl dobře jako já;)
Tumblr_mdjr20i1w31rjpdbko1_500_large
(Ghehehe, opět jsem se pokoušela najít nějaký obrázek, který je aspoŇ trošku podobný tématu, a musíte uznat - tento je dokonalý:3)

všímavý člověk, čáuahój

15. listopadu 2012 v 18:25 | Gigi^^
Áno, jsem všímavý člověk, moc no. Nooo, dobře. Konečně jsem si všimla toho, že mám na blogu návštěvnost - 1.000 ! A za to vám chci neskutečně, hafo, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc a ještě jednou moc poděkovat. A ještě lepší?! Ještě 5 a bude 1.200 ! Fakt moc děkuju, že i když na tento blog fakt dost seru (omlouvám se za toto vyjádření:DD) sem celkem dost chodíte. Jinak ne - nedivíte se. Dnes jsem přidala 2 články (3 pokud počítám i ten rozcestník), změnila jsem design, změnila jsem totálně celé menu, přejmenovala jsem rubriky a je ještě možný, že sem napíšu ještě jeden ! ne , nespíte. I když celkem dost pochybuji, že to někdo dočetl až sem, ale každopádně. DĚKUJU FAKT MOC! :)

  • Nemohla jsem si odpustit sem nehodit nějaký roztomilý obrázek, který jsem našla na weheartit, nebo tumblr. sakra, ne! nepamatuju si, kde jsem ho před třema sekundama našla, aaa to je špatný. to je moc špatný. no nic. každopádně se mějte fanfárově, mucíčék. [dejte mě někdo za to strašný slovo facku.] aaa, zase se nakonec rozepisuju, ne. to nemůžu. dobře, už končím, už fakt končím. mějte se, mucíček:)
3700da2a079c11e29e0522000a1e8894_7_large

DOPLNĚNO: Sakra, ty články jsou najednou tak maličký, když se na to podíváte na blogu.. Když tam mám nastavený to malý písmo :D

Anooo, vaše hustodémonskykrutopřísně (ne, vůbec mi není trapný toto slovo používat) adminka se ozvalaaaa!

15. listopadu 2012 v 16:23 | Gigi^^
Ahoooj, je zcela možné, že pokud začínáte číst tento článek, tak jste si už všimli, že jsem změnila design - tedy pokud tu nejste poprvé, samozřejmě. Tam ten byl už... No, zkrátka ohraný a moc modrý a bílý. Navíc ta nezaplněná část, brrr. Každopádně - jako vaše strašně "pečlivá" (kdo by nepochopil, je to samozřejmě ironie) adminka jsem samozřejmě nedodělala ten Projekt 9 dní. A asi bych už i tedy měla napsat důvod že?
No... Důvod je takový - jak je známo, nejsem vůbec, ale vůbec líná (kdo by opět nepochopil - je to ironie). A taky jak jinak mě už to ten sedmý den omrzelo (dobře, omrzelo mě to už snad třetí den) a osmý den jsem se na to totálně vykašlala. Áno, měla jsem to rozepsané, ale potom jsem to nedopsala..:D
Jinak, pokud jste si už všimli, mám změněné i menu. A je tam i moje fotečkaaa, nelekně te se mě:*. Jinak mi můžete napsat na ask, nebo pokud chcete moje fb - napište mi do komentářů, nebo taky na ask, dám vám tam odkaz. No.. A protože už nevím, co mám přidat, tak jsem se momentálně rozhodla, že až najdu nějakou ňuňatou animaci, tak se s váma rozloučím.
  • Jůůů, dívejte, co jsem našla za roztomilou animaci? ^^ No, nic... Tak já už dneska asi budu končit, a doufám, že se vám zase brzo brzičko ozvu. Mějte se, papapapapa.

#Projekt 9 dní - den sedmý.

8. listopadu 2012 v 15:34 | Gigi^^

DEN SEDMÝ - TŘI VĚCI, KTERÉ TĚ VZRUŠUJÍ

Jajdy, toto bude zajímavé:D. Samozřejmě že "nejsem", opravdu nejsem ! :D žádný nadržený člověk.
  1. Miluju fotbalisty se svalnatým břichem a rukami..
  2. Jak už jsem napsala, miluju fotbalisty a ještě k tomu, když si sundají tričko ^^
  3. Pokud bude stačit jedno slovo: ON. :)
 
 

Reklama

TOPlist
free counters