#Projekt 9 dní - den první.

2. listopadu 2012 v 14:34 | Gigi^^

DEN PRVNÍ - DESET VĚCÍ, KTERÉ BY JSTE CHTĚLI V TUTO CHVÍLI ŘÍCT DESETI RŮZNÝM LIDEM.

Abych pravdu řekla, když jsem psala včera článek, že chci tento projekt doopravdy psát, tak jsem se lekla hned u první otázky. Deset věcí? Deseti různým lidem? Doopravdy jsem netušila, co bych mohla napsat. Ale teď jak nad tím přemýšlím, je to lehké. Deseti lidem, deset věcí, v tuto chvíli... Žádný problém mi to nedělá.
  1. Tak zaprvé bych právě ted' chtěla říct své mámě, že jsem strašně ráda, že ji mám, že je pro mě všechno... Že jsem moc ráda, že je mi vždy oporou a že je ta nejlepší maminka na světě.
  2. Za druhé bych chtěla říct svému tátovi, že pro mě bude vždycky na světě ten nejúžasnější chlap, že ho mám na celým světě nejradši a vždycky budu. Vlastně to stejné co u mámy.
  3. Za třetí bych ted' chtěla říct svému bratrovi, že ho mám moc ráda i přes ty všechny hádky, co jsme někdy měli, že jsem ráda, že se za mě vždycky postavil a že to bude vždycky můj starší brácha.
  4. Potom bych chtěla říct svým dvoum nejlepší kamarádkám (jmenují se Valinka a Verunka), že pro mě moc znamenají, vždycky mě dokážou rozveselit, když mám zrovna špatnou náladu, že s nima je vždycky největší sranda a že je mám strašně ráda.
  5. Potom bych chtěla vzkázat svým dvěma babičkám, že je mám moc ráda a že vím, že jsem občas trochu víc, ehm... nepříjemná, ale... Prostě to k mé pubertě patří, no. A ještě, že hlad opravdu nemám! :D
  6. Potom bych chtěla říct určitému člověkovi ještě jednou do očí, že ho miluju a že ví, co pro mě znamená...
  7. Potom bych chtěla říct hezky do očí jedné pí.če, která si o sobě myslí moc, i když je pravda pravej opak. Muck ;-*
  8. Potom bych chtěla říct mé "milované" paní učitelce z fyziky, aby se k nám chovala trošku více jako k lidem, ne jako ke zvířatům.
  9. Potom bych chtěla vzkázat jednomu pí*usovi, co o mě řekl, že jsem kurvička, at' si políbí prdel, když mě nezná ani měsíc. ;-*
  10. A potom bych chtěla vzkázat mé dokonalé učitelce z hudebky, že by nám Gangnam Style a Český styl mohla pouštět každou hodinu! :D (awwww yea, konec)
Tak, u sedmičky už mě začali docházet nápady:D:D. Ale vidíte, zvládla jsem to! Som šikovná ˇˇ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist
free counters