Září 2012

Ano, opět nevím název článku.

26. září 2012 v 17:16 | Gigi^^ |  DIARY
Ahoj. Ano, poslední dobou nepřidávám vůbec žádné články. Ale je to tím, že nemám žádnou inspiraci. Ale dneska mě nějak chytla nálada na napsání článku. Jinka bych vám chtěla strašně poděkovat, že sem chodíte, i když nic nepřidávám. Hned po tom, co tento článek napíšu vás všechny hned půjdu oběhnout. Jinak k těm komentářům k mé fotce.

- Takže, jak jste mi někdo psal, že vypadám mladě, říkám, že je to starší fotka, asi tak rok stará. ;)
- A ano, jsem škaredá. Ne, nejsem hezká. ;)

Dneska jsem nešla do školy, protože jsem ráno zvracela a pořád je mi špatně. Takže jsem celý den ležela a dívala se na filmy. Dívala jsem se na film Spolubydlící. Kdo neviděl, určitě si to stáhněte, je to skvělý film. A potom na Zohan, krycí jméno kadeřník. No, myslím si, že to už jste většina viděli. Takže celý den ležím v posteli s mým malým miláčkem (myslím tím mou naprosto dokonalou malou čivavu) a odpočíváme.
Víte jak vždycky bývali na blogu ty slečny, vždycky kdy jste si daly "Nový článek" nebo tak? Tak právě teď jsem zjistila, že se mi to vždycky líbilo víc, když tam byly a ne, když tam teď nejsou. Je to takový... No. Prázdný? Mohli tam dát aspoň jiný obrázek, nebo prostě něco jiného, teď je to tam takové vážně prázdné.
Jak se všichni těšíte na pátek? Statní svátek, že? :D Aspoň si všichni trošku přispíme, no. Zítra do školy nejdu taky, protože máme atletický den. A jelikož jsem dneska zvracela to nepřipadá v úvahu.

A teď všichni co máte rádi One Direction, co říkáte na Live While We're Young? :) Jak se vám líbí videoklip, písnička, všechno? Podle mě je naprosto dokonalá! Povedlo se jim to všechno.
(A všichni, kteří je nemáte rádi se k tomuto prosím zdržte připomínek. Jsou to přece jenom taky lidi z masa a kostí jako vy.)

Dobře, tak já se s vámi prozatím loučím, mějte se krásně, papapapapa.

↓ ↑ → ← • všude jsou falešní lidé.

21. září 2012 v 22:12 | Gigi^^ |  DIARY
Začínám zjišťovat, že na blog celkem poslední dobou seru. A dívám se, že mám taky takový ty "zajímavý" názvy článků. Například stejně jako tady ten.
Nooo, takže abych něco napsala. Na mé nové škole je to úžasný. Prostě uááá. A navíc jsou tam prostě úžasný děcka, a tak. Prostě se dívím, že sem celých těch 5 let tvrdla na jiné škole.
Určitě jste taky teď někdy měli hody, nebo je budete mít. No jo, tak mi je máme zítra. A já tam samozřejmě jdu. A v neděli jdu na hokej, ha. Jinak, jak se máte? Já dobře. Dneska sme měli psat písemku z matiky, už třetí. Jak říkám - máme hrozně přísnýho učitele. A na fyziku, což je taky pěkně na hovno, protože tu nesnáším a fakt mi nejde. Akorát je dobrý, že jsou tady tak pozadu, že skoro všechno opakujeme.:33
Nooo, chtěli jste mou fotku, tak...

♦ "Dobrý den, prosím, co to bude?" - "Ještě víkend, prosím." ♦

16. září 2012 v 19:37 | Gigi^^ |  DIARY
Áááááááá, bože! Chci delší víkend!

Ahoj, tak jak se máte ? Celý víkend jsem tu nebyla, ano. Proč? Sobotu, neděli jsem byla všude možně. Město, Vaňkovka, Olympie, Ikea, Tesco, Makro... V sobotu jsem zvládla Ikeu, Tesco a Makro. V Ikei jsme nakupovali věci do našeho nového obýváku, mého nového pokoje a ložnice. V Makru jsme byli nakoupit a v Tescu už spíš jenom na jídlo. A dneska? Jsem zvládla utratit 3000 do poslední koruny. Super, že? Áno, Vaňkovka, Olympie, město - nákupy. Mám tunu nového oblečení, a abych pravdu řekla, už to nemám kam dávat, i když mám spoustu nových skříněk a všeho. Ale tak, co? V tomto jsem stejná jako všechny jiné holky, miluju nakupování:D:D:D:). Proč jiná, než ostatní holky ? Každý si myslí, že jsem spíš takový ten " klučičí typ ". Věřte mi, že na to fakt nevypadám. Ale jenom protože, protože miluju hokej, fotbal a volejbal. Hokej, fotbal. Asi každá holka si myslí, že je to sport pro kluky, ale proč jenom pro kluky? Vždyť hokej dokážou hrát normálně i holky! To stejný fotbal! Tak se prosím uklidněte, než začnete něco takovýho říkat.

A poslední otázečka: Chcete fotku vaši přijebané, retardované adminky? :D

Nový článek

13. září 2012 v 17:57 | Gigi^^ |  DIARY
Ahoooj. Tak jsem se rozhodla, že sem hodím konečně nějakej "normální" (já vím, že to tak nazvat nejde) článek. Normální asi oproti těm druhým. Včera jsem si zapomněla klíče, na kterých mám čip na obědy a klíček od skříňky. Takže jsem byla bez oběda, těláku a učebnic do dvou předmětů. Ale jediný štěstí jsem měla, že jsme ty učebky akorát nepotřebovali. Bez těláku jsem se v pohodě obešla, protože ho nemám tak moc v lásce. Ale zrovna jsme začínali házenou, kterou mám snad jedinou s volejbalem a vybišou ráda. Jinak dneska hraje Kometa!!! Nevím, jestli jsem se o tom už zmínila, ale hokej je můj život!!! V neděli jdu na Kometu, ani nevíte, jak neskutečně se těším!!! Jinak mám objednaný dva náramky. Normální gumový, každý určitě má. Jeden náramek najdete tady a druhý tady. Hahaha, já vím, že ten první je dokonalej, ale ten druhej taky, no. Chcu je už dlouho. A budu mít ají dres!.
Haha, dobře. Vím, že to nikoho nezajímá, ale tak, proč ne, že. Aspoň budu mít jednou jeden delší článek. Každý den vstávám v 6:30, domů ze školy přijíždím ve tři a pořád jsem neskutečně unavená. Někdy doma dokonce usnu, ale to jsem stejně pořád unavená. Příští týden už budeme psát tři písemky. Jednu z ájiny, druhou z matiky (tu dokonce zítra:X) a tu třetí teď momentálně nevím. Jen tak mimochodem... Nesnáším fyziku!!! Nejenom, že na ni máme tu nejpřísnější učitelku na škole, ale protože je naprosto "dokonalá". (Samozřejmě ironie, pro všechny kdo to skvěle pochopili.)
Určitě máte každý někoho, koho by jste s radostí jebli židlí po hlavě. V mým případě je to hodně lidí. Jenom dělají život složitější, děkuju, díky vám mám pořád nervy. Stejně se poslední dobou bojím už dokonce vykročit ven. Mám prostě nervy ze všeho. (No dobře, vím z čeho, no. Ale nechci na něj zase myslet . Až ho zase ráno v autobuse uvidím, až ho uvidím ve škole) Ale to zase nechci rozebírat. No. Každopádně tento článek píšu už asi dvě hodiny, tak ho už asi zveřejním teda.
Ale ještě poslední, mám na vás otázečku. Pište odpovědi do komentářů. Nakupujete si oblečení u vietnamců? Můj názor? Nesnáším od tama oblečení. :D Tak doufám, že někoho tím neurazím.
¨
Hahaa, afro circus.

♦ Ten pocit, když posloucháte písničku a najednou: Kurva! Vzpomínky. ♦

10. září 2012 v 15:49 | Gigi^^ |  DIARY
Tak asi prvně k tomu popisku.

Šťastná ? Co to vlastně je ? Poslední dobou absolutně netuším, co to vlastně znamená být " šťastná " . Od té doby, co jsem bez tebe ... Prostě nechápu, jak jsi to mohl udělat ... Po tom všem, cos mě nakecal ... Nechápu, jak jsem mohla všem těm tvým kecům věřit. Jakto, že jsem to všechno předtím neviděla ?! Neviděla, jakej seš debil. Jak každou podvádíš s jinou. Prostě nechápu, jak jsem mohla být tak slepá ... Prostě pokaždý když poslouchám tuto písničku ( odkaz dole ), tak si připadám, jak kdybych to psala já ... Ten příběh, všechno to...


Prostě si připadám, jako kdybych to byla já.. Stejnej příběh, všechno..
Prostě mám jednu jedinou otázku.. Proč?! Proč jsi mi to sakra udělal?! .. Chápu, že si to uvědomuješ, až teď. Ale já už ti nevěřím. Chci tě zpátky , ale vím, že mi to uděláš znova.

Hahahahahaha, mupfs - vzkaz pro Tebe. Ano, TEBE!

6. září 2012 v 20:57 | Gigi^^ |  DIARY
Jolanko, Bonny, pane Temný, Bonifáci, Me2disco, Dawn, a asi tak dalších milion přezdívek. Hshasdhadhasdh, jo haha, to je pro tebe. Takže.
Ráda bych se tě zeptala, jak jsi se dnes celý den měla. Já velmi doufám, že dobře a teď jsem si uvědomila to, co jsi mi včera řekla. Nemáš ráda, když se tě někdo ptá, jak se máš, tak se ti za to velmi omlouvám a doufám, že se na mě nenaštveš. Dále bych se tě chtěla zeptat, jestli pořád jíš, nebo co tedy právě teď děláš. Jsem velmi smutná, že mi nechceš dát odkaz na tvůj nový blog a myslím si, že takhle náš vztah už dál zkvétat nemůže. I když žádný nemáme, ale to nevadí. Toto nejde, Bonny! S láskou, tvoje Medi.
Né, a teď fakt klikni na celý článek, jestli se chceš dočíst nějaký ty moje "kecy" .

Zkrácený rozrvh do konce týdne ! Muhaha

5. září 2012 v 16:07 | Gigi^^ |  DIARY
Hahaha, ahoj. Hahaha, jsem šťastná! Máme do konce týdne zkrácený rozvrh o dvě hodiny, takže super! Dneska jsme přišli o tělák, který vyloženě nesnáším, takže jsem hrozně ráda. Ale zase v pátek o něj bohužel nepřijdu, protože ho máme třetí hodinu. Dneska jsme si ve škole popisovali sešity, podepisovali učebky, dostávali učebky... Na matiku máme zdá se mě, že přísnýho učitele, což je blbý, protože mě matika nejde... Už dneska jsme psali takovej fakt malej "testík", kde jsme měli dva příklady, prý na "procvičení po prázdninách". Taky máte takovýto za tři malý jedničky jednu velkou do žákovský? No nic. O škole končím. Na komentáře odpovím později, teď si musím jít dělat věci do školy, jenom ještě dopíšu jednu věc, o kterou bych vás poprosila.

Mám stránku na Facebooku. (Ano, další.) Odkaz najdete tu. Chtěli by jsme dát brzo 16.000, takže vás prosím, aby jste všichni, co máte Facebook (počítám, že asi všichni) dali To se mi líbí. Děkuju moc a přeju vám krásnej den :) (Muhaha, školní, no.)

Jak se vám líbí změny na blogu ? + Teď budu častěji obíhat + Jak jste se měli ve škole ?

4. září 2012 v 20:49 | Gigi^^ |  DIARY
Ahoj, ahoj, ahoj! Tak... Asi začnu tím prvním v nadpisu. Jak se vám líbí nové změny na blogu? Ještě o ničem nevíte? Přečtěte si tento článek. Na blog.blog.cz (přesnou adresu článku naleznete ve vedlejší větě) se dozvíte o všech novinkách podrobněji, než já vám sem napíšu. Na úvodní stránce vždy bývala hnědovlasá slečna s notebookem a sluchátky, ovšem tu se blog.cz rozhodl odstranit, jelikož to prý vypadalo, "že je blog zacílen spíše pro teenagery". Na stránce administrace blogu byla nahoře také slečna, akorát blonďatá a tu se blog.cz rozhodl odstranit také stejně jako tu hnědovlasou. Potom nastali změny v rubrikách (to jsem ještě moc neprozkoumala) a určitě jste si všimli, že když píšete komentář, tak vedle možného e-mailu máte "odesílat reakce na email". Můžete si potvrdit, že chcete, aby vám chodili reakce na váš komentář na váš e-mail.

Další tu máme, že teď budu častěji obíhat. Omlouvám se všem Affs, že sem tak moc často neobíhala, ale víte co. Určitě mě pochopíte. Byli prázdniny, všude jsem někde lítala (však jsem to také psala na blogu) a prostě jsem na to neměla takový čas, jaký teď (snad) budu mít. Ještě o ničem nevím, protože jsem na nové škole a uvidím, kolik budu mívat úkolů, ale věřte mi, že večer tu vždycky budu, přidám články či článek a oběhnu vás všechny do posledního.

A co vy ve škole? S mojí novou školou jsem naprosto spokojená, je to tam naprosto dokonalý ají všechny děcka a tak. Jsem v 6.B, mám už i rozvrh, možná vám ho sem vypíšu, ale každopádně počítejte s tím, že mám každý den 6 hodin, jenom v pátek 5. Zítra už se učíme podle rozvrhu, takže jsem "hrozně nadšená". A jak jste vy spokojení s rozvrhem, učiteli, třídou... vším možným? :)

Dear school, I hate you (:

3. září 2012 v 14:06 | Gigi^^ |  DIARY
Tak jak jste si užili první školní den? Hahahahahahaha, já vím, že všichni milujou takový otázky. Ne... Podle toho nadpisu a toho obrázku se neřiďte. I když to začne během týdne být pravda. Na té mé nové škole je to super. :D
Tumblr_m95fvmxosf1r9xixgo1_250_largeA dneska asi nic víc psát nebudu. :D Večer si jedu koupit šalinkartu a pak se hodím na postel a jdu spát, protože dneska jsem šla v jednu ráno a stávala za pět hodin, taky že to na mě bylo ráno vidět. Ježiš. To je poprvé, co píšu tak krátkej článek. A nechce se mi to zvykat. Protože pak nemám kam vypsat ty moje kecy. Takže já vás zdravím, mějte se tu hezky a papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa.

School Tommorrow! Oh god. Why? -.-

2. září 2012 v 20:03 | Gigi^^ |  DIARY
Škola zítra! Bože! Proč?! Ale tak celkem se těším. Co vy? Znáte to, takovej ten těšing na holky, kámoše, který jste celý léto neviděli. Jinak jdu na novou školu, takže se hrozně těším na holky od tam. Znám tam celkem dost děcek, takže super. A jde tam se mnou z mé minulé školy taky dost děcek. Jinak uvažuju o tom, jestli mám přidat další díl mých nesrozumitelných keců, aneb FF - How I Met One Big Dream. (Najdete to ve složce/rozcestníku Povídky/FF) Nevím, jestli si to vůbec někdo čte a jestli to má cenu sem vůbec přidávat. Ale mě to psaní baví.
Dneska jsem si byla nakupovat v Tescu věci do školy. Mám už všechno, takže jsem ráda, že to mám z krku. Jak jinak, než miliony sešitů, o kterých absolutně netuším, jestli je vůbec někdy využiju. Jsem zvědavá na ten novej seriál Gympl s (r)učením omezených, co to bude za sračku (omlouvám se za ten výraz). Takže se na to chci dnes dívat. A asi půjdu brzo spát, protože vstávat v 6,30 - což budu další rok dělat není lidský.
TOPlist
free counters