Srpen 2012

Moje kecy + nový design + odjíždím asi na 4 dny

30. srpna 2012 v 17:39 | Gigi^^ |  DIARY

Mám nový design!

Ale asi jste si všimli, že "dokonale" nastavený... No. Jinak mám nové roztomilé písmo. Že?

Tak. Za chvíli odjíždím do neděle pryč. Takže se omlouvám, ale přidávat nic nebudu. Potom už je pondělí, což znamená - peklo zvané škola. Jdu na novou školu, takže to budou všechny takový ty "organizace", nakupování věcí, no prostě všechno možný. Takže se asi ani v pondělí netěště na články. Ale budu doufat, že se sem nějak dostanu, jinak se mějte krásně, zdravím vás a užijte si ten malý zbytek prázdnin! XO.

DESIGN 00.1

30. srpna 2012 v 16:03 | Gigi^^ |  BIN
Design: 001

Zrušili nám stránku na FB! Jsem psychicky na dně (muhaha), to není vtipný (muhaha), nevím proč pořád píšu muhaha (muhaha)

30. srpna 2012 v 1:37 | Gigi^^ |  DIARY
Dnes přesně 30. srpna 2012 nám zrušili stránku na Facebooku. Je to pro nás neskutečně smutná událost, doufám, že budete soucítit s námi. Je zcela možné, že jste tu stránku měli lajklou, jelikož ta stránka mohla tento týden dosáhnout skvělých 10.000 lajků. Ti, kteří ji měli lajklou (s čímž samozřejmě počítám, byla to dokonalá stránka) určitě soucítí s námi, děkujeme všem, kteří tu stránku někdy navštěvovali, nebo něco okomentovali nebo lajkli. P.S.: Radila bych vám, aby jste si k tomuto článku vzali kapesníček, je opravdu smutný.
Určitě všichni znáte Bonny, Jolanku, Dawn,... no prostě... tady máte odkaz na blog.

R.I.P Don't cry, say 'Fuck You' and SMILE ! ,)

(Tak se ta stránka jmenovala, kdyby někdo nepochopil)
...No tak s ní jsme zakládali stránku. A nějakej debil (omlouvám se) to nahlásil!!!
Jakýho idiota napadne bezdůvodně nahlásit stránku? Grrr. -.-
(Ano, teď vypadám jako nějakej závislák na FB, ale všichni moc dobře víte, že jsem divná.)
Každopádně jsme si opět s Bonny (znáte ji jako Dawn) založili novou stránku, takže prosím o lajk tu.
Děkuju moc všem, doufám, že vám ty moje kecy stačili a už jsem přidala první dvě části toho FF (povídky), podívejte se na to. Ze začátku je to divný, absolutně nereálný, ale potom se to trochu rozjede a začne to být ještě víc nereálný.
Takže Good Night, želvičky moje.
(Včara měl Niall narozky!)

How I Met One Big Dream - 2. DÍL

29. srpna 2012 v 23:18 | Gigi^^ |  FF - How I Met One Big Dream
How I Met One Big Dream
Díl: 2


How I Met One Big Dream - 1. DÍL

29. srpna 2012 v 21:09 | Gigi^^ |  FF - How I Met One Big Dream
How I Met One Big Dream
Díl: 1


ROZCESTNÍK: Povídky / Fan Fiction

28. srpna 2012 v 0:05 | Gigi^^
FAN FICTION .
Vícedílné:
How I Met One Big Dream [rozepsané]

Jednodílné
:
-

POVÍDKY .
Vícedílné:
-

Jednodílné:
-

Stay strong.

27. srpna 2012 v 22:48 | Gigi^^ |  DIARY
Asi mám teď nějaký "ukecaný" období. Tolik bych vám toho sem chtěla napsat, ale chápu, že vás ty moje nudný kecy stejně nezajímají, takže to ani nemá cenu. Jinak jsem si vzpoměla, že tento blog je vlastně něco jako deníček, takže jsem se rozhodla zbavit vás těch mých keců a napsat vám, co jsem dnes dělala.
U mě je zcela normální vstávat například ve tři odpoledne, ale normálně tak o prázdninách vstávám ve 12. Což jsem taky vstala. Když jsem šla do koupelny, vyčistila si zuby a udělala všechny ty ostatní ranní potřeby, tak jsem si začala žehlit vlasy. Najednou mi začal zvonit telefon. Volala mi kamarádka, jestli nechci jít do města. Uvědomila jsem si, že dneska nic nemám, tak jsem souhlasila. Za půl hodiny jsme si dali sraz na zastávce. No, abych to shrnula, koupila jsem si toho tolik, že z mé "kdysi" plné peněženky nezbylo nic. Ale stejně to vezmu asi takhle: KFC 4ever! Nebudu sem radši dopodrobna vypisovat všechno, stejně ten den byl legen-dární:3.
Jinak asi sem opravdu přidám první díl, toho co jsem začala psát. V té anketě je víc "ANO", než "NE", takže asi jo.

Tommorrow is Monday!

26. srpna 2012 v 16:01 | Gigi^^ |  DIARY
Yes! Tommorrow is monday! Shit. Nesnáším pondělky, i když jsou prázdniny a nikam nemusím vstávat. Nevím proč. Asi tím, že jsem divná. Už venku nebývá moc velký teplo, že? Už pomalu končí léto a hlavně prázdniny. :X Taky vás to štve?
Včera jsem byla koupit mému tátovi dárek k narozeninám. Byla jsem ve Vaňkovce (jsem z Brna ;)). S kámoškou jsme prolízali obchody s oblečením a stejně jsem si koupila jenom mikinu, tričko a zbytek jsem utratila za jídlo v KFC. Takže dnes večer musím zajet opět buď do Vaňkovky nebo do Tesca něco koupit. Jinak v úterý jdu opět s mojí kámoškou do Vaňkovky, takže pokud jste někdo z Brna a chystáte se tam, asi se potkáme. :D

^ Acacia Clark, určitě ji znáte, je krásná :)

Máte někdo twitter?:) + další várka mých keců.

24. srpna 2012 v 20:48 | Gigi^^ |  DIARY
Máte tady někdo twitter? :) Jestli ano, napište mi do komentářů, ráda vás tam follownu. Nebudu tady sdílet profil, protože tam mám fotky a nechci, aby jste viděli můj hnusnej xicht. :D
_________________________________

Jinak už je mi líp, takže sem asi budu víc přidávat. :) Ty prášky fakt pomáhají, ty jo. :O :D Budu tu mít novej design, takovej ten "lehkej", no :D. Už ho mám tak trochu víc dokončenej, ale ještě si chvilku počkáte, ještě chci mít chvilku tady ten :).
___________________________________

Jinak... Taky nechápete arogantní, protivný a sobecký lidi?! Aaaa. Zabíjela bych je. Jestli jim to dělá dobře, že se tak chovaj, tak proč ne, ale... Ať si uvědomí, že takhle ztratí všechny, co s nima teď mluví. Až potom si uvědomíte, že ste se chovali trošku jinak, než jste měli... ;)
____________________________________

Budu se ještě dnes něco snažit přidat, ale mám otázku, jestli vůbec nový design (upozorňuju vytvořený mnou...:D) chcete? :) Tak zatím papa, vaše

Jsem nemocná + omluva (sakra, zase) + pomalu konec prázdnin?!

23. srpna 2012 v 23:35 | Gigi^^ |  DIARY
Ahoj :). Budu se snažit to sem nějak všechno dopodrobna vypsat, snad se mi to povede a neroztáhnu to zase na kilometrovej článek. Dobře tak začnu tím prvním v nadpisu.
Takže, ta první věc...
Jsem nemocná, mám 39 teplotu a celý den prospím a proležím. Jsem "hrozně ráda", posledních pár dnů prázdnin a já musím onemocnět, bože!.

Dobře, teď k té druhé... Dělám to teď skoro pořád a nesnáším se za to! Pořád se vám musím omlouvat, že sem nic nedávám, ale fakt... Celej den proležím a prospím a nemám zrovna náladu ani sílu sem nic moc přidávat. Proto to shrnu takhle rychle... Ještě jednou se omlouvám.

Už je pomalu konec prázdnin ?! Grrr. Taky vás to tak štve ?!
TOPlist
free counters