How I Met One Big Dream - 1. DÍL

29. srpna 2012 v 21:09 | Gigi^^ |  FF - How I Met One Big Dream
How I Met One Big Dream
Díl: 1


Ahoj. Jmenuji se Carly a je mi 17 let. Mám mladší sestru, která se jmenuje Nicol. Nic je o 5 let mladší. Má 12 let. Moje máma fotí modelky. Je rozvedená. Můj táta žije v Anglii. V Londýně. Odstěhoval se od nás, když mi bylo 7 let. Nicol byly 2 roky. Od té doby jsem ho neviděla, ale pokaždé, když máme narozeniny, tak nám posílá samé drahé dárky. Nic o něm nevím. Ale rozhodla jsem se, že tyto prázdniny pojedu do Londýna, najdu ho a zjistím, kdo to je. Koho jsem tak dlouho neviděla. Proč se od nás odstěhoval. Proč nás vyměnil za práci?
Na letišti - S mámou jsme se rozloučili, jako kdybych někam odjížděla na 5 let. S Nicol jsme se objali a rozloučili. Mám ji ráda. Vždycky mě podrží. Je to moje nejlepší kamarádka. Samozřejmě ještě s mou druhou nejlepší kamarádkou! Ne že bych byla nějak tak "Forever Alone". Podívala jsem se na svou letenku: první třída. Miluji tě, mami! Když jsem konečně našla svoje sedadlo, tak si šla dát nahoru tašku. Když jsem si ji tam konečně dala, chtěla jsem ji zavřít, ale s moje šikovností mi spadl iPod (naštěstí se nerozbil) a když jsem se zvedala, tak jsem se bouchla do hlavy. "No tak to je super. To ty moje prázdniny začínají skvěle!" pomyslela jsem si. Za mnou se ozvalo chichotání. Otočila jsem se.

Je to první díl... Já vím, nic moc. Budu toho přidávat víc, mám toho napsaného hodně. Toto jsem přidala jen tak na úvod, uvidím ohlasy a podle toho se uvidí, jestli budu přidávat další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist
free counters