Červenec 2012

Vymyslete název tohoto článku. Vyhrajete bonbón!

30. července 2012 v 16:12 | Gigi^^ |  DIARY
Ahojky človíčci! :) Chcete vyhrát bonbón? Vymyslete nejvtipnější název článku! :D Každopádně potřebuju ještě další affs, protože s mojí skoro nulovou návštěvností to asi nikam nepovede... Jinak jsem si dneska konečne udělala TopList + mám v dolním boxu ještě nějakou Flag Counter, nebo co. [To bude asi něco novýho, protože o tom nic nevím.] Jinak jsem si stáhla Super náhradníka / Ona je on, takže se asi půjdu koukat. Měla jsem ten film hrozně ráda, když jsem byla menší. Vlastně miluju všechny filmy s Amandou Bynes a ají Lindsay Lohan. Lindsay... Nechápu, co se sebou udělala a hlavně proč to dělala. Vždycky bývala tak hezky ,dokud nezačala brát drogy... Ale teď. Každopádně mám radši Amandu.
Chtěla jsem se vás zeptat... Koukáte se tady někdo na Farmu? Já jo. Upřímně... Stal se ze mě závislák. Každej večer nesmím prošvihnout ani jeden díl a když nevidím 10 minut z toho, tak si to musím hned potom stáhnout a podívat se ještě jednou na celý. Prostě závislačka:D. Nejvíc fandím Jirkovi a Janě (té černovlasé:)). Jestli se koukáte vy, komu nejvíc fandíte? :) Pište do komentářů:).
Jsem moc ráda za moje SB, které teď mám, děkuju za to, jak jste aktivní a že přidáváte na své blogy super články - konečně si mám co číst:D. Jinak... Znáte určitě písničku 'Žijeme len raz', ne? Vždycky jsem ji milovala a pouštěla jsem si ji furt a furt dokola, byla to pro nás (s kámoškou) vždycky taková ta 'prává letní písnička, která tě ráno nakopne'. Fajn, chvilku to 'nakopnutí' [sakraa, to zní jak nakopnutí do zadku, no nic, no], ale pak... Sem ji začala nenáviděěět! Grrr! Furt si to někdo pouštěl nebo zpíval, takže mě to celkem omrzelo...:D Ale ani se nedívím, že to má 7 646 464 (pěkný číslo, že?) shlédnutí... No, dobře. Tak jsem se vykecala, stejně to nikoho nezajímá...
Tak vás zdravím, lidišáci :) Pa

strasnemilujuhokej.cz

29. července 2012 v 23:26 | Gigi^^ |  DIARY
Tak jak už jste si asi všimli z nadpisu článku, tak jste si to uvědomili, no... Strašně moc miluju hokej. A tím pádem Kometu!
Na hokej se koukám už odmalička a vedl mě k tomu můj táta. Táta jako menší hokej hrál a hrál právě za Kometu. Ale pak skončil. Je to konečně nějakej sport, v kterým o něco jde... Prostě je to ten nejlepší sport 4ever !

Nechápu...

29. července 2012 v 0:24 | Gigi^^ |  DIARY
Nechápu, jak se může Scary Movie zařazovat mezi horory. Vždyť je to jenom "komedie", kde se zabíjí? Ano, Scary Movie mám celkem ráda, ale nechápu, jak to prostě mohl někdo zařadit jako horor... Když už tak takový ty "šťávičky", takovej ten "jakože" horor, kde o nic nejde - maximálně tam dělaj "bububu". Ale tak jinak...
Omlouvám se. Hodně dlouho jsem sem nepřidala ani jeden "deníček", jenom samý články o filmech, about me a tak... Dneska jsem vstala za celý prázdniny poprvé dřív než o půl jedné! A to v 10! [ráno, samozřejmě] Pomáhala jsem mamce s oběděm a hned jak jsem se najedla, tak jsem valila ven. Procházeli jsme se a pak jsme se rozhodli, že půjdeme na rozhlednu. Z rozhledny jsme šli k nám domů a koupali jsme se. [Včera - dneska jsme měli takový maličký grilování, ale to jen tak na upozornění] Pak jsme šli zase ven a pak k nim. No, takový malý shrnutí, muhahah. Včera jsme se byli podívat v Douglesu a v New Yorkeru... Mám nové plavky, i když plavek už mám milion a žádný jiný nepotřebuju, ale prostě sem na ty kytičkovaný věci, který jsou teď všude závislá. V Douglasu jsem si musela koupit lak od Chanelu... Prostě jsem neodolala.
Toto je něco podobnýho, nemohla jsem najít úplně stejnou barvu. Je to spíš taková ta víc princeznovská barvička, ne úplně světlá, ani ne tmavá.
Je tu jedna věc která mě na blogu štve - reklamy. Nesnáším ty všechny možný reklamy - na Silan, na Perwol a na další hovadiny! Ale nejvíc mě na tom ze všeho štve, že když na tu reklamu omylem najedete, začne to na vás řvát ty nesmyslný lákající věty... Toto na blogu nenávidím. Panebože! Blog.cz! Vzpamatujte se! Je to hrůza!
Jinak sem se chtěla zeptat... Máte rádi značku Vans of the wall?
Já ano, moc se mi líbí všechny boty od nich... Akorát se snažím sehnat přesně ty, který chcu! A nikde nic! Prostě něco, co by mi padlo do oka... Tak budu hledat dál. Sto procentně potřebuju další SB... Mám jich celkem málo, no... :D

A jinak ? Už asi nemám co říct, takže já bych se s vámi rozloučila, pa:)!

About me

27. července 2012 v 17:22 | Gigi^^
Z Blogu mě určitě znáte pod přezdívkou Gigi^^. Gigi proto, protože mi tak přátelé říkají. Bude mi 14 let a měřím 166 cm. Každý mi říká, že mám hubenou postavu, ale já si to nemyslím. Jsou tři věci, pro které bych v životě udělala COKOLIV. A to je moje rodina, můj pejsek a moji přátelé. Miluji hokej, přesněji hokejový tým HC Kometa Brno. Moje oblíbené činnosti jsou: zpívání, tancování, hokej, fotbal, volejbal a plavání. Ráda nakupuju oblečení, make-up. Ale to snad každá holka, ne ;)?
And other about me?
Ostatní? Já budu upřímná, já se strašně nerada popisuju, protože to vůbec neumím:D. Ráda bych vám toho o sobě řekla víc, ale prostě...

Jinak zbožňuju Majka Spirita, Wiz Khalifu, Skrillexe, Rap, Dubstep...

Děsnej doják / Date movie

27. července 2012 v 13:44 | Gigi^^ |  DIARY
Ahoj :) Tak dnes Vám tu sem hodím jeden film s názvem Děsnej doják (v originálu Date movie) a řekla bych, že už jste ho určitě všichni viděli. Dávali ho už myslím i v TV, ale komu to nic neříká, a nebo ho opravdu neviděl, doporučuju vám - stáhněte si ho ! Naprosto dokonalej film.

Nechci se furt omlouvat, aneb další z mých omluv.

26. července 2012 v 12:18 | Gigi^^ |  DIARY
Ahoooj ! Moc se vám omlouvám, že jsem tu nebyla, ale byla jsem u babičky. Teď to tu bude takové slabší od 7. - 15. srpna, jelikož odjíždím, takže to vás předem upozorňuju. Napíšu sem něco jako pozastavení.

A co děláte vy o prázdninách? :) Konečně začalo být alespoň trošku teplo, tak jsem ráda :). - to myslím všichni:D. Co právě posloucháte za písničky? Nějakou letní? :) Kromě 'Žijeme len raz' , té už mám celkem plný zuby :DD. A Whistle a Summer Paradise. Právě poslouchám Ma Cherie, každý určitě zná, ne? :D
Něco vám sem ještě určitě hodím, půjdu se snažit udělat nějakou grafiku, tak zatím, lidi :))

Avril ♥

18. července 2012 v 13:56 | Gigi^^ |  DIARY
Taky tak neskutečně milujete Avril Lavigne? Ano, je jen jediná možnost, co byste mohli odpovědět. 'ANO'. Je totiž naprosto dokonalá...

How I Met Your Mother / Jak jsem poznal Vaši matku

17. července 2012 v 16:52 | Gigi^^ |  DIARY
How I Met Your Mother
Taky tak milujete How I Met Your Mother ? :)
Nejradši mám Barneyho a Lilly:D.
Už po druhé se koukám na úplně všechny série a díly. Teď jsem u 1. série, 5. dílu.
Koho máte rádi z HIMYM? Pište do komentářů :) !

Omluva + nějaký menší počtení :D

17. července 2012 v 14:18 | Gigi^^ |  DIARY
Ahoj lidi :)
Omlouvám se, dlouho sem tu nebyla. Dobře, tři dny, ale to jsem se sem ani nepodívala. Dobře, řeknu vám, co jsem dělala. V sobotu jsme byli v Rakousku v termálních lázních v Laa. Byla jsem tam už po několikáté, ale naprosto to tam miluju! Bylo tam 22 stupňů, když jsme přijeli, ale jak začalo pršet, tak se tu stupňovalo dolů až na 16. Takže tam byla zima jako v p*deli, když jste vylezli z vody... No to každopádně byla ají tak. Pak, jak jsme se vrátili do Česka (sakraa, to je blízko - dá se to tak říct do Česka ? To zní, jako kdyby jsme přijeli z... Hawaiie. Ne, nic jinýho mě nenapadá.), tak jsme jeli do Olympie koupit si na večeři jídlo do KFCčka. Protože už se mamce nechtělo moc vařit.
A jak sme se najedli, tak jsem ještě o půl osmé stihla jít do devíti ven. Super, že?
Tak neděle
V neděli jsem se koukala na film a jelikož jsem se zbudila až ve o půl jedné (zase na oběd) ten den mě utekl. Čekala jsem na čtyři hodiny, až půjdu ven. Šla sem ven a bylo to tam pěkně nudný... Přesně naopak ! Dokonalý ! Tak jsme se s kámoškou domluvili, že u nás bude zítra (což bylo pondělí) spát. Dali jsme si sraz o půl třetí.
Pondělí
Oukej, oukej... Vstávala jsem až v jednu, jelikož jsem šla ve 3 spát. A spala bych dál, kdyby mě nevzbudil telefon:DD. Tak jsem se najedla a šla za kámoškou...
A dnes úterý?
Dneska nic moc :D. Nudím se...
Co děláte vy? :)

Znáte to ?

13. července 2012 v 23:45 | Gigi^^ |  DIARY
Znáte to, když jste neskutečne zamilovaní a když ho vidíte tak máte okamžitě motýlky v břiše? :) Snad každá holka to jednou v životě zažila. Áááách <'3.
A co jsem celý den dělala? :)
Dneska sem musela vstávat už o půl déváté. -.- (Boože, já zvyklá vstávat minimálně ve čtvrt na jednu) Proč ? Protože sem si musela jít nechat udělat pas. Jedeme do Turecka a já ho mám propadlej :DD. Pak jsme se šli na obědvat a já šla ven s dvěma kámoškama a ještě tam byly nějací kluci :D. Pak jsme jeli do Tesca nakoupit (hlavně sem potřebovala odličovač, noo :D) A teď nědělám nic jinýho, než si píšu s kámoškama a kámošema :D. Jinak všichni se kouknete na tento blog je naprosto dokonalej a má teď naprosto dokonalej novej design. ÁNO.
No nic, já vás zdravim a hlavně...
...TROLOLOLOLOLOLOLOLOL ! :D
TOPlist
free counters