Květen 2012

náběr.

31. května 2012 v 11:37 | Gigi^^


Nabírám Affs.
Pište do komentářů -

- Přezdívka
- Blog /nechci 'klik na Web', ale odkaz/
- Přečti si pravidla [dole] a dodržuj je

- Budeš obíhat minimálně 2x týdně.
- Budeš psát komentáře k článkům, ne komentáře typu 'obíhám'.

Hned si mě můžete napsat jako Affs, já si vás hned přidám taky
a napíšu vám. :)


Náběr Affs?

31. května 2012 v 11:34 | Gigi^^
Ahoj lidi. Jo, nikdo sem nechodí, takže bych to udělala asi takhle - seženu si Affska, pak udělám nějakej lepší design a rozjedu to tady. Jestli si to tady někdo čte ( což si myslím, že ne ), a chtěl by být mím Affskem, tak ať mi klidně napíše sem do komentářů. - byla bych ráda.

Nevím.

28. května 2012 v 21:38 | Gigi^^ |  DIARY
Jo, prvně k tomu nadpisu. Fakt nevím, jak mám tento článek pojmenovat .
Tákže . Tak ten design by mohl být pomalu hotový, až na ty okraje - ty asi 100 % zítra vyměním za jiný. A to menu udělám úplně jiný. A, dobře. Nikdo sem nechodí, až na moji kamarádku (co? Dawn? :D hmm? :D). Tak ale nevadí. Tento blog není vůbec dokončenej, jak bych chtěla. Ale podle toho kolik to zabírá času, tak s tím asi brzo fláknu. (Dawn - já sem ti říkala, že sem netrpělivá.) Ale nebojte se, já se beztak pak (za měsíc?) překonám a dám to dohromady. :DD
Tak zatím, pá :D

Trololo .

28. května 2012 v 15:57 | Gigi^^
Takže zdravím. Měla sem už několik blogů, jak grafických, tak normálních. Ano, hodně mě bavila grafika. Teď když si otevřu například PhotoFiltre Studio, tak si myslím, že zvládnu udělat maximálně tak nějakou colorku. Jojo , affs nabírám , takže pokud byste měli zájem, tak mi napište do komentářů . Tak, a teď jdu něco udělat s designem tohoto blogu, tak zatím.

Vaše nová adminka Gigi^^
TOPlist
free counters